| Işık Rengi | 6500K (Soğuk Beyaz) |
| Güç | 100 W , 150 W , 200 W |
| Giriş Voltajı | > 150 V DC |
| Akım Değerleri | 1050 mA , 1400 mA , 700 mA |
| LED Dizilimi | 392 LED 48 SERI 8 PARALEL |
| LED Tipi | 2835 |
| LED Marka | Cree , Lumileds , Samsung , Seoul |
| Çap | 254 mm |
| Uygulama Alanları | High Bay , YÜKSEK TAVAN |
