| LED RENK | 6500 KELVİN |
| POWER | 40 W , 60 W |
| GİRİŞ VOLTAJ | > 120 V DC |
| AKIM DEĞERLERI | 350 mA , 500 mA |
| LED SAYISI / BAĞLANTI | 160 LED 40 SERI 4 PARALEL |
| UYGUN LENS | 16 LI 50X50 MM |
| LED TYPE | 2835 |
| LED MARKA | Cree , LUMILEDS , Samsung , Seoul |
| EBAT | 60 X 590 MM |
| Işık Rengi | 6500K (Soğuk Beyaz) |
| Güç | 40 W , 60 W |
| Giriş Voltajı | > 120 V DC |
| Akım Değerleri | 350 mA , 500 mA |
| LED Dizilimi | 160 LED 40 SERI 4 PARALEL |
| Uygun Lens | 16li 50X50mm |
| LED Tipi | 2835 |
| LED Marka | Cree , Lumileds , Samsung , Seoul |
| Ölçü | 60 x 590 mm |
