| KASA | Metal Enjeksiyon Alüminyum Gövde |
| CAM | 4 mm Temperli Cam |
| IŞIMA AÇISI | 130° |
| AĞIRLIK | 3,75 Kg |
| UYGULAMA ALANLARI | Yol ve Çevre Aydınlatmaları |
| Ağırlık | 3.75 kg |
| Kasa Malzemesi | METAL ENJEKSIYON ALUMİNYUM |
| ÜRÜN PARÇALARI | CAM TUTURMA KLIPSLERI , GÖVDE ( TESVİYELI BOYANMIŞ ) , KOLİ , LENS , MONTAJ KOLU BOYALI , PASLANMAZ CIVATALAR , SIZDIRMAZ CONTA , TEMPERLI CAM 4 MM |
| Ölçü | 252 x 425 mm |
