| KASA | Metal Enjeksiyon Alüminyum Gövde |
| CAM | 4mm TEMPERLİ CAM |
| MONTAJ ŞEKLİ | AYDINLATMA DİREKLERİ İÇİN UYGUNDUR(Q65) |
| UYGULAMA ALANLARI | YOL VE CADDE VE ÇEVRE AYDINLATMASI |
| KASA AÇI ARALIĞI | 0-15 DERECE -+ |
| Güç | 100 W , 150 W , 200 W |
| Ağırlık | 5 kg |
| Kasa Malzemesi | METAL ENJEKSIYON ALUMİNYUM |
| Ölçü | 278 x 604 mm |
| Uygun PCB | TASARIM AŞAMASINDA |
