| KASA | Metal Enjeksiyon Alüminyum Gövde |
| CAM | 4 mm Temperli Cam |
| IŞIMA AÇISI | 130° |
| AĞIRLIK | 1,65 Kg |
| UYGULAMA ALANLARI | Yol ve Çevre Aydınlatmaları |
| Güç | 100 W , 20 W |
| Ağırlık | 1.65 kg |
| Kasa Malzemesi | METAL ENJEKSIYON ALUMİNYUM |
| ÜRÜN PARÇALARI | CAM TUTURMA KLIPSLERI , GÖVDE ( TESVİYELI BOYANMIŞ ) , KOLİ , LENS , MONTAJ KOLU BOYALI , PASLANMAZ CIVATALAR , SIZDIRMAZ CONTA , TEMPERLI CAM 4 MM |
| Ölçü | 195 x 330 mm |
